Meble łazienkowe na wymiar sprawdź ofertę Interior-Design z Katowic

Łazienka jest jednym z najbardziej wymagających wnętrz do aranżacji – zarówno przez wzgląd na zazwyczaj niewielki rozmiar pomieszczenia, jak i na specyficzne rozmieszczenie armatury łazienkowej. Urządzając tę część mieszkania, należy pamiętać o wielu istotnych aspektach jego funkcjonowania – począwszy od wykorzystania dostępnej przestrzeni po detale estetyczne. Meble łazienkowe na wymiar, które wykonujemy m.in. w Chorzowie czy Katowicach, są niezwykle pojemne dzięki wyposażeniu ich w sprytne schowki na drobne rzeczy i kosmetyki. Realizując projekty mebli na zamówienie, Interior-Design z Katowic dba również o odpowiednią wysokość półek.

 

Stworzenie mebli łazienkowych na wymiar to duże wyzwanie dla projektanta oraz realizatora. Każdy milimetr przestrzeni ma znaczenie. Niedopasowane szafki są kłopotliwe do czyszczenia i znacznie mniej trwałe niż szafy na wymiar. W produktach Interior-Design z Katowic stawiamy na wysokiej jakości materiały i precyzję ich łączenia. Nasze doświadczenie, jakie udało się zdobyć przez lata pracy, pomaga we wdrażaniu w życie nawet najtrudniejszych pomysłów. Meble łazienkowe na wymiar wykonujemy tylko pod indywidualne zamówienie – po uprzednim zebraniu pomiarów przestrzeni, a także zrobieniu rysunku technicznego.

Łazienki, meble łazienkowe na wymiar - projekty i realizacje - Interior-Design Łazienki, meble łazienkowe na wymiar - projekty i realizacje - Interior-Design Łazienki, meble łazienkowe na wymiar - projekty i realizacje - Interior-Design Łazienki, meble łazienkowe na wymiar - projekty i realizacje - Interior-Design Łazienki, meble łazienkowe na wymiar - projekty i realizacje - Interior-Design Łazienki, meble łazienkowe na wymiar - projekty i realizacje - Interior-Design Łazienki, meble łazienkowe na wymiar - projekty i realizacje - Interior-Design Łazienki, meble łazienkowe na wymiar - projekty i realizacje - Interior-Design Łazienki, meble łazienkowe na wymiar - projekty i realizacje - Interior-Design

UMÓW SIĘ JUŻ DZISIAJ NA BEZPŁATNY POMIAR ORAZ PROJEKT!!!